Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Meena - Duhová vÝla 70480

SCHLEICH Meena - Duhová vÝla 70480

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 229 Kč
210 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101110

SCHLEICH Meena - Duhová vÝla 70480
Meena
ŰÝslo vřrobku: 70480

BAYALA - ElfÝ svět

Meena malá vÝla smÝ večer usÝnat na polštářku

Když tato duhová vÝla sedÝ pod starřm Jilmem, často se stává, že k nÝ začnou přÝcházet zvÝřátka a nechajÝ se od nÝ hladit Koloušci, malÝ zajÝčci, ale takÚ spousta dalšÝch zvÝřátek má rádo Meenu, duhovou vÝlu Má ráda barevnost a nedá dopustit na svÚ kamarády

Pozor!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ.

Příslušenství

Cena
869 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Meena - Duhová vÝla 70480
MOC¹ 229 Kč
210 Kč