Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Nayara - Elfí víla 70479

SCHLEICH Nayara - Elfí víla 70479

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481
  • SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480

MOC¹ 178 Kč
145 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 33 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101109

SCHLEICH Nayara - Elfí víla 70479
Nayara
Číslo výrobku: 70479

BAYALA - Elfí svět

V kouzelné hůlce se nachází magický kámen

Elfí víla Nayara se nemusí ničeho bát. Často sedává na kameni u vodopádu a pozoruje noční oblohu, nebo jen jak voda proudí. Mnoho elfích vil se k ní chodí radit. Skoro vždy pomůže a poradí. Někdy si ale musí pomoci svou kouzelnou hůlkou

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
880 Kč
Cena
690 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Nayara - Elfí víla 70479
MOC¹ 178 Kč
145 Kč