Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Nosorožec 14743

SCHLEICH Nosorožec 14743

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 189 Kč
158 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 31 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124805

SCHLEICH Nosorožec 14743
Nosorožec
Číslo výrobku: 14743

Divoká zvířata

Nosorožci patří mezi velké, těžké, kopytníky. Jejich rohy nejsou zhotoveny z kostí, ale z materiálu podobného, jako naše nehty a vlasy.

Nosorožec je obrovský, těžký s hrůzostrašnými rohy. Nicméně, je to vášnivý býložravec. S rohy se brání proti hyenám, nebo jimi bojuje proti soupeři. Také mu slouží při vykopávání chutných kořenů. I když jeho kůže vypadá velmi silně, je ve skutečnosti velmi tenká a křehká, stejně jako kůže slona. Chce-li se ochladit a vyhnout se spálení od slunce, vyválí se v blátě. Často můžeme vidět jak malí ptáci stojí na nosorožci, poskakují kolem a klovají ho. Zbavují ho tak parazitů.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Nosorožec 14743
MOC¹ 189 Kč
158 Kč