Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Oáza voda pro zvířata 42258

SCHLEICH Oáza voda pro zvířata 42258

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.909 Kč
1.790 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145411

SCHLEICH Oáza voda pro zvířata 42258
Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na svá dobrodružství. Schleich Oáza lze přestavět a tak se nabízí obměnu této krajiny.

Skvělá oáza, kde se zvířátka střetávají. Dopln si tvou sbírku.

Oáza - voda pro zvířata nabízí spousty možností hraní. Sem chodí všechna zvířátka pít a surikaty čekají na svá dobrodružství. Surikata pozoruje ve vodě krokodýla. Zvířátka chodí k oáze pít. Had celou oázu hlídá.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42258
• Tematický svět: World of Nature / Wild Life
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Oáza voda pro zvířata 42258
MOC¹ 1.909 Kč
1.790 Kč