Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Papoušek 14737
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Papoušek 14737

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 164 Kč
135 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 29 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124707

SCHLEICH Papoušek 14737
Papoušek Ara
Űíslo výrobku: 14737

Divoká zvířata

Űervený Ara je velký, barevný papoušek z jižní ameriky. Živí se ovocem a oříšky.

Űervená Ara je známa pro své skvostné peří, které je překrásné, díky svým barvám. Nevypadá jen překrásně, je velice výrazný. Ve své vlasti, tak nápadný není, protože splývá barevně s ovocem a listy deštného pralesa. Jeho oblíbenou pochoutkou jsou para ořechy, které mají tvrdou slupku. Pro Aru to není žádný problém je zobákem rozlousknout. Občas můžeme Aru vidět na břehu řeky, jak olizuje hlínu. Hlína obsahuje jed, který redukuje nezralé ovoce a dělá ho tak pro Aru neškodné. Je to tedy jakási medicína pro papouščí bříško.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.