Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Papoušek 14737

SCHLEICH Papoušek 14737

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 164 Kč
125 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 39 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124707

SCHLEICH Papoušek 14737
Papoušek Ara
ŰÝslo vřrobku: 14737

Divoká zvÝřata

Űervenř Ara je velkř, barevnř papoušek z jižnÝ ameriky. ŽivÝ se ovocem a ořÝšky.

Űervená Ara je známa pro svÚ skvostnÚ peřÝ, kterÚ je překrásnÚ, dÝky svřm barvám. Nevypadá jen překrásně, je velice vřraznř. Ve svÚ vlasti, tak nápadnř nenÝ, protože splřvá barevně s ovocem a listy deštnÚho pralesa. Jeho oblÝbenou pochoutkou jsou para ořechy, kterÚ majÝ tvrdou slupku. Pro Aru to nenÝ žádnř problÚm je zobákem rozlousknout. Občas můžeme Aru vidět na břehu řeky, jak olizuje hlÝnu. HlÝna obsahuje jed, kterř redukuje nezralÚ ovoce a dělá ho tak pro Aru neškodnÚ. Je to tedy jakási medicÝna pro papouščÝ břÝško.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Papoušek 14737
MOC¹ 164 Kč
125 Kč