Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Pentaceratops 14531
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Pentaceratops 14531

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 331 Kč
275 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A101101

SCHLEICH Pentaceratops 14531
Pentaceratops
ŰÝslo vřrobku: 14531

Prehistorická zvÝřata

Obrovskř šÝjovř štÝt sloužil jako ozdoba krásy.

Pentaceratops byl dlouhř až 7,5 metru a vsokř zhruba 2,5 metru NarozdÝl od Triceratopse má Pentaceratops jemně rozdělenř šÝjovř štÝt Má jednoznačně vÝcebarevnou lebku Bylo to silnÚ zvÝře


UpozorněnÝ!
NenÝ vhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.