Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Quetzalcoatlus, Mini 14539

SCHLEICH Quetzalcoatlus, Mini 14539

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 100 Kč
78 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124436

SCHLEICH Quetzalcoatlus, Mini 14539
Quetzalcoatlus, Mini
Űíslo výrobku: 14539

Prehistorická zvířata

Mini Dinosaur do tvé sbírky!

S působivým rozpětím křídel měřil téměř třináct metrů. Je poojmenovaný podle aztéckého boha.

Navzdory své velikosti, Quetzalcoatlus pravděpodobně vážil pouhých 100 kg. Quetzalcoatlus bylo největší zvíře způsobilé létat . Tento plaz, jehož tělo bylo pokryté světlým kožíškem, měl postavu ptáka - s dutými kostmi a mocnými křídly. Byl schopen sledovat potravu, brodit ve vodě.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Quetzalcoatlus, Mini 14539
MOC¹ 100 Kč
78 Kč