Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Rozzuřený dračí rytíř 70116

SCHLEICH Rozzuřený dračí rytíř 70116

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

209 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105876

SCHLEICH Rozzuřený dračí rytíř 70116
Rozzuřený dračí rytíř
Číslo výrobku: 70116

Rytířský svět

Rozzuřený dračí rytíř nosí svou výzbroj vždy vzenšeně, ikdyž je moc těžká Jeho výzbroj by ho měla dobře ochránit

Dračí rytíř je výborný bojovník Svou sílu nemusí dokazovat, všichni to o něm vědí a bojí se ho říká se, že jednou rukou uzvedne osedlaného koně Jeho sekera je tak těžká, že jen on sám ji uzvedne Je vždy připraven k boji Má pohyblivou paži Nikdo s ním nechce bojovat, protože všichni vědí, že prohrají

Podrobnosti:
• S pohyblivou paží

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Rozzuřený dračí rytíř 70116
209 Kč