Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Schleich Rytíř Griffin hrdina se zbraněmi 70123

Schleich Rytíř Griffin hrdina se zbraněmi 70123

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
231 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 42 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145426

Schleich Rytíř Griffin hrdina se zbraněmi 70123
Berikay, rytíř z řádu Griffinů, je respektovaný i obávaný. Jeho zbroj byla ukována na ledových vrcholcích hor. Ledový meč byl vytvořen kouzelníkem, dokonce protne i ocelový pančíř. Hrůzo-strašná je také rychlost, s jakou útočí.

Mimo bitevní pole je velmi společenský, rád tráví čas s přáteli a vypráví vtipné příhody.

Berikay, rytíř z řádu Griffinů, je respektovaný i obávaný. Jeho zbroj byla ukována na ledových vrcholcích hor. Ledový meč byl vytvořen kouzelníkem, dokonce protne i ocelový pančíř. Velkou sílou je jeho rychlost. Jen málo přátel má Berikay. Je to bojivník, muž, který má své opravdové přátele v srdci a rád se k nim vrací. Do boje se hrne rád a ještě raději vyhrává. Ty se ho neboj. V bitvě je to ale odlšný člověk - rychlý, přesný a smrtící.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 70123
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Schleich Rytíř Griffin hrdina se zbraněmi 70123
MOC¹ 273 Kč
231 Kč