Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Sada - Mořská zvířátka 41407

SCHLEICH Sada - Mořská zvířátka 41407

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 501 Kč
423 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 78 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124841

SCHLEICH Sada - Mořská zvířátka 41407
Sada - Mořská zvířátka
Űíslo výrobku: 41407

Divoká zvířata

Velký bariérový útes je jedním z nejvíce fascinujících podmořských lokalit na světě. Ze všech druhů jsou nejpopulárnější mořské želvy, manty, mořští koníci, a žraloci.

Od severního pobřeží Austrálie se táhne největší korálový útes na světě, Velký bariérový útes. Je to fascinující a zároven citlivý ekosystém. Rozmanitost rostlin a živočichů se zdá nekonečný. Barevné útesové ryby,nádherná mořská příroda a také i zminoanéi mořské želvy, manty, mořští koníci a žraloci.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Sada - Mořská zvířátka 41407
MOC¹ 501 Kč
423 Kč