Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Sada vlajek 42149

SCHLEICH Sada vlajek 42149

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 82 Kč
69 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 13 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145334

SCHLEICH Sada vlajek 42149
S těmito vlajkami ukazují rytíři svůj řád. Je to čest, když rytíři mohou nosit svou vlajku. Je to důležitý úkol pro všechny rytíře.

S vlajkou se cítí rytíři jistě.

Vlajky představují také zvířátka rytířských řádů. Vlajka dračího řádu dokazuje moc. Červěný drak na černém poli. Tato vlajka představuje moc dračího ohně. Krásný bílý drak na modrém poli je propojení země s nebem. Pro rytíře obě vlajky prezentují moc. Jen ten nejlepší muž může vlajku mít.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42149
• Tematický svět: World of History / rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Sada vlajek 42149
MOC¹ 82 Kč
69 Kč