Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Saichania, Mini 14536

SCHLEICH Saichania, Mini 14536

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 100 Kč
73 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 27 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124430

SCHLEICH Saichania, Mini 14536
Saichania, Mini
Číslo výrobku: 14536

Prehistorická zvířata

Mini Dinosaur do tvé sbírky!

Saichania byla sedm metrů dlouhá a živila se rostlinami. Její tělo bylo opancéřované. Měla v ústech neobvykle tvrdé patro a upravené dýchací cesty ,aby žila na poušti, kde se živila sclerophyllous - pouštními rostlinami.

Saichania byla asi sedm metrů dlouhá a pokrytá hroty. S kulovitým tvarem na ocase se mohla bránit proti útočníkům.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Saichania, Mini 14536
MOC¹ 100 Kč
73 Kč