Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Sedlo s uzdou pro poníka  42126
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Sedlo s uzdou pro poníka 42126

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 77 Kč
69 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 8 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A105396

SCHLEICH Sedlo s uzdou pro poníka 42126
Sedlo s uzdou pro poníka
Űíslo výrobku: 42126

Farma - doplnky

Poník potřebuje speciální sedlo a to kvůli své výšce S tímto sedlem jsou dlouhé pohodlné projíždky jak pro tebe, tak pro tvého poníka tou pravou volbou. Do sady patří i uzda, která je barevně sladěna se sedlem

Upozornění!
Nevhodné pro děti mladších 3 let Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.