Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
10% sleva od zaměstnanců
10% sleva od zaměstnanců
Kód kupónu
PR7790
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Set Bayala víla s magickým příslušenstvím 42171

SCHLEICH Set Bayala víla s magickým příslušenstvím 42171

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 355 Kč
315 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 40 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124845

SCHLEICH Set Bayala víla s magickým příslušenstvím 42171
Set Bayala víla s magickým příslušenstvím
Číslo výrobku: 42171

BAYALA - Elfí svět

Vybal všechno a hrej si: Set Jezdecký areál s koněm a příslušenstvím je připraven rovnou ke tréninku.

Elfí kouzelnice žije u vodopádu. Snaží se rozdávat vždy dobrou náladu elfům a zvířátkům. Její kouzelná kniha je ukryta, jako všechny magické věci, v její velké krabici.

Když někdo potřebuje pomoc, musí se vydat hluboko do lesa. Ona žije na pasece u vodopádu. Je velice přátelská, ale také tajemná. Se správným příslušenstvím, jako hůlky, kniha kouzel a kouzelný lektvar, dokáží vykouzlit dobré kouzla a pomáhat ostatním. Chcete-li najít čarodějnici, budete muset jít dlouho, ale kouzla může dělat jen ona sama. Pro všechny ostatní, se objeví v knize jen prázdné stránky. Ona používá všechny své dovednosti pouze ve prospěch elfů a zvířat.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Set Bayala víla s magickým příslušenstvím 42171
MOC¹ 355 Kč
315 Kč