Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Set jezdeckř areál s koněm a přÝslušenstvÝm 42189
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Set jezdeckř areál s koněm a přÝslušenstvÝm 42189

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 834 Kč
635 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 199 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124861

SCHLEICH Set jezdeckř areál s koněm a přÝslušenstvÝm 42189
Set jezdeckř areál s koněm a přÝslušenstvÝm
ŰÝslo vřrobku: 42189

FARM LIFE

Vybal všechno a hrej si: Set Jezdeckř areál s koněm a přÝslušenstvÝm je připraven rovnou ke trÚninku.

Každř, kdo chce trÚnovat parkurovÚho ježděnÝ nebo jinřch oborů, tak může učinit. Pokud se chcete zúčastnit parkurovÚho závodu, nebo dokonce vyhrát, musÝte trÚnovat tÚměř každř den.

Brzy bude turnaj. Proto vidÝte jezdce svÚho oblÝbenÚho koně tÚměř každř den v paddocku. Jezdec se musÝ o koně i dobře postarat. Kůn musÝ břt čistř a spokojenř, jinak jeho vřsledek nebude dobrř. K dispozici je paddock a kůn a jezdec aby mohli neustále zdokonalovat svou jÝzdu.

Podrobnosti:
• PohyblivÚ střešnÝ okno.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.