Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Set jezdecký areál s koněm a příslušenstvím 42189
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Set jezdecký areál s koněm a příslušenstvím 42189

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
855 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124861

SCHLEICH Set jezdecký areál s koněm a příslušenstvím 42189
Set jezdecký areál s koněm a příslušenstvím
Číslo výrobku: 42189

FARM LIFE

Vybal všechno a hrej si: Set Jezdecký areál s koněm a příslušenstvím je připraven rovnou ke tréninku.

Každý, kdo chce trénovat parkurového ježdění nebo jiných oborů, tak může učinit. Pokud se chcete zúčastnit parkurového závodu, nebo dokonce vyhrát, musíte trénovat téměř každý den.

Brzy bude turnaj. Proto vidíte jezdce svého oblíbeného koně téměř každý den v paddocku. Jezdec se musí o koně i dobře postarat. Kůň musí být čistý a spokojený, jinak jeho výsledek nebude dobrý. K dispozici je paddock a kůň a jezdec aby mohli neustále zdokonalovat svou jízdu.

Podrobnosti:
• Pohyblivé střešní okno.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.