Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Slavnostní elfí kočár s jednorožcem 42176

SCHLEICH Slavnostní elfí kočár s jednorožcem 42176

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.091 Kč
990 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145392

SCHLEICH Slavnostní elfí kočár s jednorožcem 42176
Některé slavnostní dny jezdí elfí princezny a jejich kamarádky kočárem po říši Bayala. Jezdí často až ke břehům velkého jezera.

Elfí kočár se může krásně uschovat, když zavře květinovou střechu.

Všichni se tyto slavnosti těší. Zde si rozloží deky na písku a užijí si letní piknik. Pegas pak letí s kočárek zpět až k elfímu paláci. Cestou všichni zpívají a smějí se celou dobu, než dojedou zpět k zámku.


Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42176
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Slavnostní elfí kočár s jednorožcem 42176
MOC¹ 1.091 Kč
990 Kč