Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Šmoula Koumák 20768

SCHLEICH Šmoula Koumák 20768

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 125 Kč
99 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 26 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124820

SCHLEICH Šmoula Koumák 20768
Šmoula Koumák
Űíslo výrobku: 20768

Šmoulové

Přichází modrý mužíček - šmoula a má s sebou důležité nářadí: šroubovák.

Je velice důležitý ve vesničce. Myslí vždy na to, aby se nic nerozbilo. Nosí super modrý kabátek, aby se neušpinil. Když je potřeba opraví, co se rozbilo. Bohužel, jeho oprava nevydrží na věky.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Šmoula Koumák 20768
MOC¹ 125 Kč
99 Kč