Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Stegosaurus, Mini 14537

SCHLEICH Stegosaurus, Mini 14537

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 100 Kč
75 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 25 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124431

SCHLEICH Stegosaurus, Mini 14537
Stegosaurus, Mini
Űíslo výrobku: 14537

Prehistorická zvířata

Mini Dinosaur do tvé sbírky!

Stegosaurus byl pojmenovám podle svých velkých plátů-desek na zádech.

I přesto, že vypadal nebezpečně, byl býložravec s hroty na ocase, malou hlavou a silnými nohami. Se sedmnácti deskami a čtyřmi asi 30cm dlouhými hroty, byl tento dinosaurus vždy připraven bránit se. Byl dlouhý asi deset metrů a i přes to měl mozek o velikosti vlašského ořechu. Jeho zadní nohy byly dvakrát delší než jeho přední nohy.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Stegosaurus, Mini 14537
MOC¹ 100 Kč
75 Kč