Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 189 Kč
142 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 47 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124409

SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789
Tennessee Walker Hřebec
ŰÝslo vřrobku: 13789

FARM LIFE

MajitelÚ plantážÝ na americkÚm jihu USA chovajÝ Tennessee Walker dÝky svÚmu lehkÚmu cvalu a lehkÚ chůzi.

Tennessee Walker se pohybuje nejen elegantně, ale takÚ se na něm velmi pohodlně a měkce jezdÝ. Důvodem jsou jeho pohyby: "Walk" a "Running Walk" (= "závod tempo"). Kůn dělá dlouhÚ kroky, kdy zadnÝ kopyto dosedne dobře před otiskem přednÝho kopyta. Znakem Tennessee Walker je takÚ Canter, mÝrnř, pomalř cval. Tady, kůn táhne hlavu daleko, což může lehce připomÝnat houpacÝho koně. Protože jde o klidnou povahu, je populárnÝ pro jezdeckÚ stezky a jako vřstavnÝ kůn.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.