Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789

SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • Klisna SCHLEICH Tennessee Walker 13713
  • SCHLEICH Tennessee Walker hříbě 13804

MOC¹ 189 Kč
142 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 47 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124409

SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789
Tennessee Walker Hřebec
Űíslo výrobku: 13789

FARM LIFE

Majitelé plantáží na americkém jihu USA chovají Tennessee Walker díky svému lehkému cvalu a lehké chůzi.

Tennessee Walker se pohybuje nejen elegantně, ale také se na něm velmi pohodlně a měkce jezdí. Důvodem jsou jeho pohyby: "Walk" a "Running Walk" (= "závod tempo"). Kůn dělá dlouhé kroky, kdy zadní kopyto dosedne dobře před otiskem předního kopyta. Znakem Tennessee Walker je také Canter, mírný, pomalý cval. Tady, kůn táhne hlavu daleko, což může lehce připomínat houpacího koně. Protože jde o klidnou povahu, je populární pro jezdecké stezky a jako výstavní kůn.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Příslušenství

Cena
232 Kč
Cena
232 Kč
Cena
244 Kč
Cena
620 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Tennessee Walker Hřebec 13789
MOC¹ 189 Kč
142 Kč