Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Terč 42153

SCHLEICH Terč 42153

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 218 Kč
182 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 36 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145350

SCHLEICH Terč 42153
#Mohutný mistr zbraní se směje vždy, když uslyší zvony. Ty on namontoval na terč. Vždy když se třefí, ozve se tón a potom silný smích strážce.

Jen ten nejlepší střelec se trefí do středu terče.

Mohutný mistr zbraní se směje vždy, když uslyší zvony. Ty on namontoval na terč. Vždy když se šíp třefí, ozve se tón a potom silný smích strážce. Űasto tu trénují rytíři. Vyzkoušej si to i ty.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 42153
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Terč 42153
MOC¹ 218 Kč
182 Kč