Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Therizinosaurus 14529
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Therizinosaurus 14529

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 509 Kč
449 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 60 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107397

SCHLEICH Therizinosaurus 14529
Therizinosaurus
Číslo výrobku: 14529

Prehistorická zvířata

Drápy tohoto Therizinosauruse byly velké jako dospělí člověk

Therizinosaurus potřeboval tyto drápy k lovu Je to všežravce s dlouhými drápy na předních končetinách a neobvyklým tvarem těla. Dorůstal délky 10-12 metrů a hmotnosti 3-6 tun (čímž patřil dokonce k největším známým teropodům vůbec) Žil asi před 72-68 miliony let

Podrobnosti:
• S pohyblivou spodní čelistí
• s pohyblivou paží

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.