Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Transportní stodola 42170
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Transportní stodola 42170

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.690 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A107413

SCHLEICH Transportní stodola 42170
Transportní stodola
Űíslo výrobku: 42170

FARM LIFE

Vem si tvou stodolu s sebou. Jde to velice jednoduše, díky úchopu ve střeše Lze sklopit dohromady a hned rozložit. Kravička, osel, slepice a ovečka jsou tu. Také spousta doplnků, tak nechybí nic a můžeš se o tvé zvířátka pěkně postarat Samozřejmě nabízí tato stodola ze dřeva místo pro tvá zvířátka. Když už si nechceš hrát, stačí vše uklidit a stodolu zaklapnout. Zítra si to vše můžeš rozestavit trochu jinak. Fantazie je na tobě

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Cena
347 Kč
Cena
325 Kč
Cena
339 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.