Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, mini 14528

SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, mini 14528

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 100 Kč
78 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124417

SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, mini 14528
Tyrannosaurus Rex, mini
Űíslo výrobku: 14532

Prehistorická zvířata

Mini Dinosaur do tvé sbírky!

Pokud tento silný masožravý dinosaurus přišel o jeden ze svých ostrých zubů , do několika týdnů mu dorostl nový.

Tyrannosaurus Rex vypadal velmi nebezpečně, ale nedokázal využít jeho přední nohy, které měly jen dva drápy, protože ani dosáhli k tlamě. Tento druh dorůstal do výšky až 7 metrů a byl dlouhý někdy až 13 metrů. Tyrannosaurus Rex byl pravděpodobně ne moc dobrý lovec, ale mrchožrout. Tyrannosaurus Rex měl více jak 50 zubů, které byly vysoké až 15 centimetrů, neměl je k důslednému kousání, ale stačilo jen jednou stisknout a úlovek byl rozpůlen. Poté ho Rex jen spokl, jelikož polknutí velkých kusů mu nedělalo problém Oči měl tyrannosaurus Rex vpředu, tak mohl pozorovat své okolí jemným pootočením hlavy

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, mini 14528
MOC¹ 100 Kč
78 Kč