SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, světle zelený14528

SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, světle zelený14528

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Tyrannosaurus Rex SCHLEICH 14525

MOC¹ 509 Kč
459 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101100

SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, světle zelený14528
Tyrannosaurus Rex
Číslo výrobku: 14528

PREHISTORICKÁ ZVÖřATA

Tento lovec se svými nebezpečnými zuby je tu. Jen pár dní a bude si hledat další potravu.

Tyrannosaurus Rex vypadal vždy nebezepčně, mohl se pohybovat pomocí dvou noh. Ty vypadají krátce, ale když chtěl, uměl se velice rychle rozběhnout. Tento druh dorůstal do výšky až 7 metrů a byl dlouhý někdy až 13 metrů. Byl to jednoznačný lovec, který se nebál zřejmě nikoho. Tyrannosaurus Rex měl více jak 50 zubů, které byly vysoké až 15 centimetrů, neměl je k důslednému kousání, ale stačilo jen jednou stisknout a úlovek byl rozpůlen. Poté ho Rex jen spokl, jelikož polknutí velkých kusů mu nedělalo problém Oči měl tyrannosaurus Rex vpředu, tak mohl pozorovat své okolí jemným pootočením hlavy

Podrobnosti:
• S pohyblivou spodní čelistí

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, světle zelený14528
Průměrné hodnocení výrobku: 6 hodnocení
 
6
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
Ukázat všechna zákaznická hodnocení.
SCHLEICH Tyrannosaurus Rex, světle zelený14528
MOC¹ 509 Kč
459 Kč