Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Velociraptor, mini 14533

SCHLEICH Velociraptor, mini 14533

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 kusy k dispozici!
  • SCHLEICH velociraptor 14509
  • SCHLEICH Velociraptor, zelenř 14530

MOC¹ 100 Kč
78 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124418

SCHLEICH Velociraptor, mini 14533
Velociraptor, mini
ŰÝslo vřrobku: 14533

Prehistorická zvÝřata

Mini Dinosaur do tvÚ sbÝrky!



Velociraptor byl pravděpodobně velmi inteligentnÝ dinosaurus, kterř lovil ve smečkách. Byl jen 60 centimetrů vysokř, byl to velkř milovnÝk masa a dokázal přemoci i mnohem většÝ kořist. Dokázal běžet rychlostÝ 65 km/hod. Velociraptor měl zatahovacÝ, srpovitř dráp na prostřednÝm prstu každÚ nohy. K jÝdlu použÝval tlamu s 80 zuby, jeden zub byl zhruba 2,5 cm dlouhř Neuvěřitelně inteligentnÝ, bleskově rychlř, s nekonečnřm apetitem Rychlř lovec!

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Velociraptor, mini 14533
MOC¹ 100 Kč
78 Kč