Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Velociraptor, mini 14533

SCHLEICH Velociraptor, mini 14533

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • SCHLEICH Velociraptor, zelený 14530
  • SCHLEICH velociraptor 14509

MOC¹ 100 Kč
78 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124418

SCHLEICH Velociraptor, mini 14533
Velociraptor, mini
Űíslo výrobku: 14533

Prehistorická zvířata

Mini Dinosaur do tvé sbírky!Velociraptor byl pravděpodobně velmi inteligentní dinosaurus, který lovil ve smečkách. Byl jen 60 centimetrů vysoký, byl to velký milovník masa a dokázal přemoci i mnohem větší kořist. Dokázal běžet rychlostí 65 km/hod. Velociraptor měl zatahovací, srpovitý dráp na prostředním prstu každé nohy. K jídlu používal tlamu s 80 zuby, jeden zub byl zhruba 2,5 cm dlouhý Neuvěřitelně inteligentní, bleskově rychlý, s nekonečným apetitem Rychlý lovec!

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Velociraptor, mini 14533
MOC¹ 100 Kč
78 Kč