Den dětí se blíží! Na hračky
Den dětí se blíží! Na hračky
10% SLEVA
1SP1610
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Velociraptor, zelený 14530

SCHLEICH Velociraptor, zelený 14530

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

288 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107402

SCHLEICH Velociraptor, zelený 14530
Velociraptor
Číslo výrobku: 14530

Prehistorická zvířata

Velociraptor byl jen asi 1,8-2,1 metru dlouhý a zaživa vážil kolem 20 kilogramů. Výškou hřbetu nepřesáhl zhruba 80 cm

Velociraptor byl pravděpodobně velice inteligentní Velociraptor byl velice rychlý Dokázal běžet rychlostí 65 km/hod. K jídlu používal tlamu s 80 zuby, jeden zub byl zhruba 2,5 cm dlouhý neuvěřitelně inteligentní, bleskově rychlý, s nekonečným apetitem Rychlý lovec!

Podrobnosti:
• S pohyblivou spodní čelistí
• s pohyblivou paží

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Velociraptor, zelený 14530
288 Kč