SCHLEICH Víla Sura ve slavnostním oděvu na koni 70504

SCHLEICH Víla Sura ve slavnostním oděvu na koni 70504

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
397 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145434

SCHLEICH Víla Sura ve slavnostním oděvu na koni 70504
Sura přijíždí na svém nádherně ozdobeném koni na elfí slavnost. Má u sebe malého, zeleného ptáčka, který ochraňuje její nejoblíbenější amulet.

Sury malý, zelený ptáček mlsá moc rád.

Sura miluje svého malého, zeleného ptáčka, který ji všude doprovází. Proto si také vybrala ptačí masku na maškarní ples. "Ale pak tě každý okamžitě pozná!" směje se její sestra Sera. Sura se pouze záhadně usměje, protože nechce vyzradit, jaké překvapení si spolu s Marween připravily.


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 70504
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Příslušenství

Cena
159 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Víla Sura ve slavnostním oděvu na koni 70504
MOC¹ 409 Kč
397 Kč