Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Víla Surah ve slavnostním oděvu 70514
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Víla Surah ve slavnostním oděvu 70514

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Víla Sura ve slavnostním oděvu na koni 70504

MOC¹ 191 Kč
153 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 38 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145448

SCHLEICH Víla Surah ve slavnostním oděvu 70514
Surah nosí na maškarním bále masku ptáčka, nebot její nejlepší kamarád je malý, zelený ptáček, který je ji na blízku vždy.

Svou masku ji vyrobila Marween.

Surah miluje svého kouzelného zeleného papouška, který ji všude doprovází. Proto si také vybrala ptačí masku se štrasovými kamínky na maškarní ples. "Ale pak tě každý okamžitě pozná!", směje se její sestra Sera. Sura se pouze záhadně usměje, protože nechce vyzradit, jaké překvapení si spolu s Marween připravily.


Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 70514
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.