Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Vlk 14741

SCHLEICH Vlk 14741

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 139 Kč
115 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 24 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124802

SCHLEICH Vlk 14741
Vlk
Číslo výrobku: 14741

Divoká zvířata

Vlci jsou fascinující dravci. A i když jsou předky dnešních domácích psů, jsou a budou vždy volně žijících zvířata.

Vlci jsou nebezpeční lovci. Spousta legend vypráví o velkých a zlých vlcích. Proto je spousta lidí moc opatrná. Vlci jsou lovci, jako každé jiné zvíře. Neloví jen ve skupinkách, ale i sami. Když vlci vyjí dávají najevo, že oni ovládají tento revír.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Vlk 14741
MOC¹ 139 Kč
115 Kč