Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH VÝla Sera ve slavnostnÝm oděvu 70515

SCHLEICH VÝla Sera ve slavnostnÝm oděvu 70515

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 191 Kč
153 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 38 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A145452

SCHLEICH VÝla Sera ve slavnostnÝm oděvu 70515
Sera bude vystupovat dnes na elfÝ slavnosti. Každř, kdo slyšel jejÝ překrásnř hlas a jejÝ hru na květinovou harfu, je okouzlen.

Sera má zcela novou květinovou harfu. Nástroj vydává nádhernÚ zvuky a jejÝ hlas je jako zvoneček.

Každř se těšÝ na to, jak bude Sera vystupovat na velkÚm festivalu. Nikdo zatÝm přesně netušÝ, jakou pÝsen bude zpÝvat, ale několik dětÝ, kterÚ slyšely zkoušku, řÝkaly, že jejÝ zpěv zněl úžasně spolu s květinovou harfou. V každÚm přÝpadě, Serin zpěv i vzhled bude úžasnř


Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 70515
• Tematickř svět: World of Fantasy / Bayala

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH VÝla Sera ve slavnostnÝm oděvu 70515
MOC¹ 191 Kč
153 Kč