SCHLEICH Westernová jezdkyně 42112

SCHLEICH Westernová jezdkyně 42112

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Jezdkyně na závody 42111

MOC¹ 382 Kč
345 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 37 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A108097

SCHLEICH Westernová jezdkyně 42112
Westernová jezdkyně
Číslo výrobku: 42112

FARM LIFE

Westernová jezdkyně je velká kamarádka kovbojů Musí zvládnout spoustu cvičení.

Westernová jezdkyně miluje dlouhé ježdění se svým koníkem Skáče přes potůčky, projíždí lesem a nechce se vrátit domů Ale pozor, už se stmívá!

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Cena
325 Kč
Cena
619 Kč
Cena
407 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Westernová jezdkyně 42112
MOC¹ 382 Kč
345 Kč