Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Westernové sedlo s uzdou 42122

SCHLEICH Westernové sedlo s uzdou 42122

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

109 Kč
99 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A105391

SCHLEICH Westernové sedlo s uzdou 42122
Westernové sedlo s uzdou
Číslo výrobku: 42122

Farma - doplňky

Toto Schleich westernové sedlo pasuje perfektně na skoro všechny Schleich koně. Mnoho jezdců a jezdkyň si vybírají právě toto westernové sedlo, protože je bezpečné a nabízí velký komfort. Samozřejmostí je uzda, která se k sedlu hodí.

Upozornění!
Nevhodné pro děti mladších 3 let Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Westernové sedlo s uzdou 42122
109 Kč
99 Kč