Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCOOLI Butterfly DvoupatrovÚ pouzdro s vřplnÝ
Momentálně vyprodáno

SCOOLI Butterfly DvoupatrovÚ pouzdro s vřplnÝ

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A162580

SCOOLI Butterfly DvoupatrovÚ pouzdro s vřplnÝ
Pouzdro je rozděleno do dvou přihrádek a zavÝrá se na zip. V něm je mÝsto na fixy, pastelky, plnÝcÝ pero, pravÝtko, ořezávátko a gumu.

Pouzdro je vybaveno 8 pastelkami, 1 obyčejnou tužkou, 5 tenkřmi fixami, gumou, ořezávátkem, 15 cm pravÝtkem, geometrickřm trojúhelnÝkem, 2 ABC šablonami, 6 inkoustovřmi náplněmi, 4 klipsy a je v něm mÝsto na plnÝcÝ pero. VybavenÝ je od Stabilo. Pouzdro je z polyesteru a zavřenÚ má rozměry ca. 19 x 11 x 5 cm. V otevřenÚm stavu má každá z přihrádek velikost ca. 22 x 19 cm.

Podrobnosti:
  • Rozměry: ca. 19 x 11 x 5 cm (v uzavřenÚm stavu)
  • Rozměry: ca. 19 x 22 x 4 cm (v otevřenÚm stavu)
  • Obsah: vřrobky od Stabilo
  • Obsah: 8 pastelek, 1 obyčejná tužka, 5 fix, guma, ořezávátko, 15 cm pravÝtko, úhloměr, 2 ABC šablony, 6 inkoustovřch patron, 4 papÝrovÚ klipsy
  • Od 5 let
UpozorněnÝ
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.