Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCOUT Objevovací sada, 3 díly
Momentálně vyprodáno

SCOUT Objevovací sada, 3 díly

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
509 Kč
430 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 79 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107353

SCOUT Objevovací sada, 3 díly
SCOUT Objevovací sada, 3 díly
Číslo výrobku: 19317

"Pravý Scout", to je kvalita, bezpečnostní vybavení, dětský design aktovek a doplňků od Firmy Sternjakob, Frankenthal. "Pravý Scout" je značkou programů pro děti od 5 do 8 let. Přes 30 produktů v typických oranžovo-zelených barvách mají své místo v prodejnách. A chceme to tak dělat dál. My víme, že děti mají rádi barevné motivy Scout. Výběr tedy tyto motivy a potisky obsahuje pro individualitu a jejich spokojenost. Pokud se jednou zvolí tento motiv, pak by měli být kompletně vybaveny a to od bot po sportovní tašky. Ale nejenom to: Ve škole může být motiv také a to jako peneženka, nebo deštník. Motiv jako SCOUT Tyranno s T.Rex a Triceratopsem, SCOUT černý John se známými piráty nebo SCOUT fantasy s okřídleným jednorožcem. Balení nových motivních produktů jsou známé všude. Tolik zábavy a objevování. Objevovací program "Pravý Scout" se nachází u nás - a to Happy People

"Pravý Scout" - značka známá po všech směrech.

Podrobnosti:
• baterka do kapsy s LED
• Dalekohled s nastavitelným ohniskem
• Kompas
• Věk: od 5 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.