Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SEBRA Pláštěnka na kočárek se sítkou, farma, dívka

SEBRA Pláštěnka na kočárek se sítkou, farma, dívka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.635 Kč
1.363 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 272 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A159263

SEBRA Pláštěnka na kočárek se sítkou, farma, dívka
Praktická, nepostradatelná pláštěnka pro dětské pláštěnky. Pláštěnka se skládá z polyesteru a její vrchní část je přelakována. Pěkný motiv z kolekce - vesnice. S praktickými gumičkymi pro pohodlné připevnění. Vhodná na všechny kočárky. Pláštěnka neobsahuje PVC ani ftaláty, je prodyšná, vodě-odolná (vodní sloupec 8000mm/5000 bar) a disponuje všitou sítkou proti hmyzu a reflektory. Upozornění: Nevhodné na bílé. nebo světlé kočárky. Je možné, že barví.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 4005201
• Materiál: 100% PSE s PU-vrstvou
• Vodní sloupec: 8000mm/5000bar

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SEBRA Pláštěnka na kočárek se sítkou, farma, dívka
MOC¹ 1.635 Kč
1.363 Kč