Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelené (2825)
Momentálně vyprodáno

Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelené (2825)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
455 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A004454

Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelené (2825)
Sedátko do vany Aquababy Funny

Toto sedátko do vany poskytuje dětem mezi 7 a 16 měsíci bezpečné sezení při koupání. Opěrky paží a vysoká zádová opěrka zajistí dítě, aniž by mu bránily v pohybu. Veškeré rohy sedátka jsou zaoblené, aby se předešlo zranění citlivé dětské pokožky.
Se třemi aktivními hračkami je Aquababy skvělé na hraní a cákání. Čtyři silné přísavky dobře připevní sedátko na dně vany. Po zatažení za poutka po stranách se sedátko uvolní ode dna vany.

Důležité:
Nenechte Vaše dítě NIKDY, ani na krátký okamžik bez dozoru ve vaně.Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.