Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelenÚ (2825)
Momentálně vyprodáno

Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelenÚ (2825)

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

455 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A004454

Sedátko do vany Aquababy Funny - modro-zelenÚ (2825)
Sedátko do vany Aquababy Funny

Toto sedátko do vany poskytuje dětem mezi 7 a 16 měsÝci bezpečnÚ sezenÝ při koupánÝ. Opěrky pažÝ a vysoká zádová opěrka zajistÝ dÝtě, aniž by mu bránily v pohybu. VeškerÚ rohy sedátka jsou zaoblenÚ, aby se předešlo zraněnÝ citlivÚ dětskÚ pokožky.
Se třemi aktivnÝmi hračkami je Aquababy skvělÚ na hranÝ a cákánÝ. Čtyři silnÚ přÝsavky dobře připevnÝ sedátko na dně vany. Po zataženÝ za poutka po stranách se sedátko uvolnÝ ode dna vany.

DůležitÚ:
Nenechte Vaše dÝtě NIKDY, ani na krátkř okamžik bez dozoru ve vaně.Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.