Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SELECTA - řetízek na dudlík Limbo
Momentálně vyprodáno

SELECTA - řetízek na dudlík Limbo

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
204 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A021238

SELECTA - řetízek na dudlík Limbo
řetízek na dudlík Limbo
Číslo výrobku: 1342

Dudlík v nejlepší společnosti!

Detaily::
• Material: Dřevo
• Rozměr:: 21 cm
• Od 0 měsíců

Pozor!

Před každým použitím musí být celý držák dudlík zkontrolován.Při prvních příznacích závad nebo poškození, prosím vyhodit! Držák dudlíku nikdy nerozšiřovat! Nikdy nepřipevnujte na opasky, šnúrky nebo na volné kusy oblečení. Vaše dítě by se mohlo uškrtit! Pro bezpečné používání řetězu, spustte konec smyčky přes rukojet dudlíku a protáhněte pak celý řetězec smyčkou. Připevnujte řetízek s dudlíkem pouze pomoci připevněnéh klipu o oblečení dítěte.Nepoužívejte řetízek s dudlíkem, když je dítě v ohrádce, postýlce nebo v kolébce. K čištění používejte vlhký hadřík, nepoužívejte chemické čisticí prostředky. Nevystavujte řetízek většímu horku a vyhýbejte se dlouhodobému kontaktu s kapalinami. Nepouživejte řetízek na jiný než na přesne určený účel.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.