Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Baby Dečka VITA big stars grey

SENSE ORGANICS Baby Dečka VITA big stars grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

331 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128568

SENSE ORGANICS Baby Dečka VITA big stars grey
MAZLÍCÍ DEŰKA

SENSE ORGANICS je od svého založení v roce 1996 pro spravedlivé a udržitelné ve výrobě dětského oblečení. Rozsáhlá sbírka s klasickými prvky, doplněná barevnými a dítěti přátelskými vzory.
SENSE ORGANICS má přímý vliv na účast výrobního procesu, a tak zajištuje dodržování vlastních sociálních, environmentálních, kvalitních a bezpečných nároků. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny.
Zajištění pro předení, tkaní, barvení a šití je v našem vlastním výrobním závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentní. Výroba pracuje s vlastními továrními, větrnými turbínami a považují to jako další příspěvek k rozvoji.

Pěkná dečka z bio bavlny s pěkným potiskem hvězdiček.
Rozměry: 120x120cm.

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• Prát max. na 40°C
• Vhodné do sušičky
• Rozměr: 120x120 cm

Příslušenství

Cena
359 Kč
Cena
219 Kč
Cena
331 Kč
Cena
303 Kč
Cena
410 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SENSE ORGANICS Baby Dečka VITA big stars grey
331 Kč