Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Boys Mini Boxerky 2er-Set PRINCE blue marl/blue stripes
Momentálně vyprodáno

SENSE ORGANICS Boys Mini Boxerky 2er-Set PRINCE blue marl/blue stripes

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

380 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A08466800000001

SENSE ORGANICS Boys Mini Boxerky 2er-Set PRINCE blue marl/blue stripes
BOXERKY

SENSE ORGANICS je od svého založení v roce 1996 pro spravedlivé a udržitelné ve výrobě dětského oblečení. Rozsáhlá sbírka s klasickými prvky, doplněná barevnými a dítěti přátelskými vzory.
SENSE ORGANICS má přímý vliv na účast výrobního procesu, a tak zajišťuje dodržování vlastních sociálních, environmentálních, kvalitních a bezpečných nároků. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny.
Zajištění pro předení, tkaní, barvení a šití je v našem vlastním výrobním závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentní. Výroba pracuje s vlastními továrními, větrnými turbínami a považují to jako další příspěvek k rozvoji.

Krásná dvoudílná souprava vyrobená z organické bavlny pro chlapce; 1x modrá, 1x modro - bílá proužkovaná.

Detaily:
• Materiál: 100% bavlna
• • lze prát na 40°C
• sušit v sušičce

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.