Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Girls Baby Dupačky RENUKA pink marl stripes
Momentálně vyprodáno

SENSE ORGANICS Girls Baby Dupačky RENUKA pink marl stripes

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

407 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A13965800000003

SENSE ORGANICS Girls Baby Dupačky RENUKA pink marl stripes
DUPAŰKY

SENSE ORGANICS je od svÚho založenÝ v roce 1996 pro spravedlivÚ a udržitelnÚ ve vřrobě dětskÚho oblečenÝ. Rozsáhlá sbÝrka s klasickřmi prvky, doplněná barevnřmi a dÝtěti přátelskřmi vzory.
SENSE ORGANICS má přÝmř vliv na účast vřrobnÝho procesu, a tak zajištuje dodržovánÝ vlastnÝch sociálnÝch, environmentálnÝch, kvalitnÝch a bezpečnřch nároků. ProstřednictvÝm pravidelnÚ, nezávislÚ inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyššÝ nároky potvrzeny a zaručeny.
ZajištěnÝ pro předenÝ, tkanÝ, barvenÝ a šitÝ je v našem vlastnÝm vřrobnÝm závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentnÝ. Vřroba pracuje s vlastnÝmi továrnÝmi, větrnřmi turbÝnami a považujÝ to jako dalšÝ přÝspěvek k rozvoji.

KrásnÚ dupačky vyrobenÚ z organickÚ bio bavlny s pruhovanřm vzorem a měsÝčkem na přednÝ straně.

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• • Lze prát na 40°C
• VhodnÚ do sušičky


Velikost:
Vel. 0 měsÝců = 50/56
Vel. 3 měsÝce = 62/68
Vel. 6 měsÝců = 74

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.