Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Girls Baby Kraťasové body, YOERY coral stripes
Momentálně vyprodáno

SENSE ORGANICS Girls Baby Kraťasové body, YOERY coral stripes

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 609 Kč
402 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 207 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A12434400000006

SENSE ORGANICS Girls Baby Kraťasové body, YOERY coral stripes
KRAŤÁSKOV  BODY

SENSE ORGANICS je od svého založení v roce 1996 pro spravedlivé a udržitelné ve výrobě dětského oblečení. Rozsáhlá sbírka s klasickými prvky, doplněná barevnými a dítěti přátelskými vzory.
SENSE ORGANICS má přímý vliv na účast výrobního procesu, a tak zajišťuje dodržování vlastních sociálních, environmentálních, kvalitních a bezpečných nároků. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny.
Zajištění pro předení, tkaní, barvení a šití je v našem vlastním výrobním závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentní. Výroba pracuje s vlastními továrními, větrnými turbínami a považují to jako další příspěvek k rozvoji.

Kraťasové body z bio bavlny s pěknou aplikací vpředu a patentky v rozkroku a na zádičkách.

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• • Lze prát na 40°C
• Vhodné do sušičky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.