Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Girls Baby Spací pytel SABA white/roses

SENSE ORGANICS Girls Baby Spací pytel SABA white/roses

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.637 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A14189700000001

SENSE ORGANICS Girls Baby Spací pytel SABA white/roses
SPACÍ PYTEL

SENSE ORGANICS je od svého založení v roce 1996 pro spravedlivé a udržitelné ve výrobě dětského oblečení. Rozsáhlá sbírka s klasickými prvky, doplněná barevnými a dítěti přátelskými vzory.
SENSE ORGANICS má přímý vliv na účast výrobního procesu, a tak zajištuje dodržování vlastních sociálních, environmentálních, kvalitních a bezpečných nároků. Prostřednictvím pravidelné, nezávislé inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyšší nároky potvrzeny a zaručeny.
Zajištění pro předení, tkaní, barvení a šití je v našem vlastním výrobním závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentní. Výroba pracuje s vlastními továrními, větrnými turbínami a považují to jako další příspěvek k rozvoji.


Spací pytel sestává ze dvou částí a je z bio bavlny. Vnější spací pytel s růžičkami se dá používat v teplých dnech. Vnitřní díl s růžičkami po celé délce a s dlouhými rukávy se dá používat v chladných dnech. Zip kolem dokola usnadnuje oblékání a vysvlékání.


Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• • Lze prát na 40°C
• Vhodné do sušičky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SENSE ORGANICS Girls Baby Spací pytel SABA white/roses
1.637 Kč