Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SENSE ORGANICS Girls Mini Pyžamo, 2 dÝly,  LONG JOHN

SENSE ORGANICS Girls Mini Pyžamo, 2 dÝly, LONG JOHN

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 804 Kč
425 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 379 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124352

SENSE ORGANICS Girls Mini Pyžamo, 2 dÝly, LONG JOHN
PYŽAMO

SENSE ORGANICS je od svÚho založenÝ v roce 1996 pro spravedlivÚ a udržitelnÚ ve vřrobě dětskÚho oblečenÝ. Rozsáhlá sbÝrka s klasickřmi prvky, doplněná barevnřmi a dÝtěti přátelskřmi vzory.
SENSE ORGANICS má přÝmř vliv na účast vřrobnÝho procesu, a tak zajištuje dodržovánÝ vlastnÝch sociálnÝch, environmentálnÝch, kvalitnÝch a bezpečnřch nároků. ProstřednictvÝm pravidelnÚ, nezávislÚ inspekci a certifikaci na GOTS jsou tyto nejvyššÝ nároky potvrzeny a zaručeny.
ZajištěnÝ pro předenÝ, tkanÝ, barvenÝ a šitÝ je v našem vlastnÝm vřrobnÝm závodě z jednoho zdroje a lze to považovat za transparentnÝ. Vřroba pracuje s vlastnÝmi továrnÝmi, větrnřmi turbÝnami a považujÝ to jako dalšÝ přÝspěvek k rozvoji.

KrásnÚ dvoudÝlnÚ pyžamo vyrobenÚ z organickÚ bavlny pro chlapce; skládajÝcÝ se z dlouhřch kalhot a trička s dlouhřm rukávem a celoplošnřm potiskem.

Detaily:
• Materiál: 100% Bavlna
• • Lze prát na 40°C
• VhodnÚ do sušičky

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SENSE ORGANICS Girls Mini Pyžamo, 2 dÝly, LONG JOHN
MOC¹ 804 Kč
425 Kč