Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SES Creativ Explore Mravenčí hotel

SES Creativ Explore Mravenčí hotel

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

491 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A169416

SES Creativ Explore Mravenčí hotel
Vždycky jsi se ptal, jak vlastně mravenci žijí? S touto sadou si můžeš pěstovat vlastní mravenčí hotel a pozorovat, jak probíhá život mravenčího kmene pod zemí. Dej modré želé do mravenčího doma a postav ho pak do mikrovlnné trouby, aby se roztavilo. Hotel je hotový pro mravence. Chyt ca. 10 - 15 mravenců a dej je do hotelu. Mravenci začnou hrabat otvory a začnou žít jako ve volné přírodě. Želé obsahuje vše, co mravenci potřebují k životu. Sada obsahuje jeden mravenčí dům z plastu, 1 přírodní, modré želé, 1 tyčinku, 1 informační list (v němčině) o životě mravenců. Přesný návod (v němčině) ti vysvětlí vše krok za krokem, aby se vše podařilo.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 25009
 • Plastový mravenčí dům se vzduchovými otvory
  Věk: od 6 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  SES Creativ Explore Mravenčí hotel
  491 Kč