% Jarní překvapení %
Jarní překvapení
SLEVA 10%
JARO4472
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SES Creativ Modelína - modelování obličejů

SES Creativ Modelína - modelování obličejů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

409 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167953

SES Creativ Modelína - modelování obličejů
Vytvoř veselé obličeje z modelíny s laminovanými kartami. Můžeš modelovat např. obličeje tvých rodičů, sourozenců nebo kamarádů. Pomocí praktických nástrojů tvoříš velmi snadno vlasy, obočí, rty, brýle a šperky. Hotovo? Pak očisti karty a začni od začátku! Modelína od SES je pestrá, měkká a dá se díky uzavíratelným nádobkám vždy znovu použít. Použití modelíny je bezpečné. Navíc je velmi slaná, aby ji děti nejedly.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 00448
• 2 laminované karty, modelína ve 4 barvách: červená, hnědá, žlutá a bílá, 4 vykrajovátka, plastový nůž, plastová stříkačka
• Od 3 let.

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SES Creativ Modelína - modelování obličejů
409 Kč