Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SES Creativ Muffinová držátka na poznámky

SES Creativ Muffinová držátka na poznámky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

300 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133540

SES Creativ Muffinová držátka na poznámky
Sádrová licí sada muffinů jako držátek na poznámky. Nejdříve je třeba namíchat sádrovou masu s vodou, nalít do formičky a pak nechat uschnout (ca. 24 hodin). Ted spojíš horní a spodní díl přiloženým lepidlem a dle vlastních nápadů pomaluješ muffiny. Nakonec strčíš kovová držátka do špičky mini dortíku a do něj hezkou fotku nebo důležité poznámky. Dá se použít i jako držátko jídelního lístku.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 14525
• Od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SES Creativ Muffinová držátka na poznámky
300 Kč