Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Set kartáčů na lahvičky CHICCO

Set kartáčů na lahvičky CHICCO

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

135 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A013048

Set kartáčů na lahvičky CHICCO
Tento set na čištění lahviček od Chicco se hodí pro důkladné očištění lahviček, dudlíků a jiných kojeneckých potřeb.
Je doporučováno zevnitř čistit šroubování dudlíků, což jde velmi dobře malým kartáčem.
Pro vyjmutí kojeneckých potřeb z dezinfekce se dá jako kleštičky použít spodní část velkého držáku. Nemusíte tak sahat do dezinfekce rukama.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Set kartáčů na lahvičky CHICCO
135 Kč