Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SHOOSHOOS Boys Baby Dětská obuv MAX navy

SHOOSHOOS Boys Baby Dětská obuv MAX navy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

687 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A07397900000001

SHOOSHOOS Boys Baby Dětská obuv MAX navy
DĚTSKÁ OBUV

SHOOSHOOS koženÚ boty - značkovÚ zbožÝ z Francie

Značka SHOOSHOOS nabÝzÝ všem rodičům, kteřÝ hledajÝ dalšÝ přÝrodnÝ produkty pro svÚ dÝtě, modernÝ a svěžÝ kolekci. SHOOSHOOS je značka, která vyrábÝ velmi kvalitnÝ boty při velmi pečlivÚm zpracovánÝ z přÝrodnÝch materiálů pro nejmenšÝ děti pro prvnÝ kroky do jejich života. SHOOSHOOS je takÚ zapojen do několika projektů spravedlivÚho obchodu. Všechny materiály byly testovány nezávislřmi orgány, aby zajistily, že nejsou zahrnuty žádnÚ znečištujÝcÝ látky. Tyto materiály jsou šetrnÚ k životnÝmu prostředÝ a obaly jsou plně recyklovatelnÚ. Kdykoliv je to možnÚ, zobrazÝ se takÚ raději vřrobky a materiály z Francie a Evropy. Takže si můžete břt jisti, že jsou skutečně zahrnuty v úvahu všechny aspekty vašeho vřběru dětskÚ obuvi. SHOOSHOOS - nejlepšÝ volba pro prvnÝ boty dÝtěte.

RoztomilÚ, chlapeckÚ, tmavě modrÚ dětskÚ boty z měkkÚ kůže. Se skvělřmi detaily pejska. Elastická manžeta zajištuje pevnÚ drženÝ boty, protiskluzová podrážka zajištuje bezpečnost i na hladšÝm povrchu. Boty vyrobenÚ v JižnÝ Africe v rámci projektu Fair Trade v souladu s evropskou normou EN 71-3.

Detaily:
• PohodlnÚ a bezpečnÚ nošenÝ dÝky gumovřm páskem
• Protiskluzová a odolná kožená podrážka
• Materiál: 100% Kůže

Velikost:
0 - 6 MěsÝců DÚlka chodidla = 10 cm = cca Vel. 19
6 - 12 MěsÝců DÚlka chodidla = 11,2 cm = cca Vel. 20/21
12 - 18 MěsÝců DÚlka chodidla = 12,2 cm = cca Vel. 22

Poznámky: Boty jsou poměrně velkÚ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SHOOSHOOS Boys Baby Dětská obuv MAX navy
687 Kč